Rioned.ant.sk


Rioned Victor špirálová čistička s variabilnou rýchlosťou, Ø 32-160 mm

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

Rioned Victor špirálová čistička s variabilnou rýchlosťou, Ø 32-160 mm

Špirálová čistička Victor je veľmi robustný stroj, ľahko sa udržuje, je multifunkčný a bezpečný pre používateľa.

Výkonnejšie, kompaktnejšie a flexibilnejšie! Nový Victor Light a Premium prekonajú svojich predchodcov rôznymi užitočnými funkciami, vďaka ktorým budú úlohy jednoduchšie. Úspešne sme do produktu pridali nové a inovatívne funkcie. Napríklad nový Victor Premium má jedinečnú schopnosť otáčať pružinu ľubovoľnou požadovanou rýchlosťou. To robí tento stroj ešte viac všestrannejším.

  • Výkonný a tichý stroj
  • Plynulé riadenie rýchlosti otáčania
  • Vhodné pre stojace rúry a rúry do 60 metrov
  • Ľahký chod vďaka pákovému mechanizmu

To najlepšie z tradičných modelov Victor a Mini Victor sa zachovalo a zlúčilo do nového, vylepšeného dizajnu. Victor Light má rovnaký elektrický motor ako mini Victor. Verzia Premium má úplne nový motor, vďaka čomu je najvýkonnejšia svojho druhu a stroj je preto vhodný na odolné blokády a dlhé potrubia. Motor je tichý elektromotor s obojsmerným prepínačom. Pružinový stroj je vhodný pre spodné rúry, kanály a odtoky s priemerom od 32 mm do 160 mm a max. dĺžkou 60 metrov. Použitím adaptačného bubna môžu byť použité pružiny 8 alebo 10 mm. Stroj Victor je vhodný pre segmentové pružiny 16 mm (v dĺžkach 2 metre) alebo 22 mm (v dĺžkach 4 metre).

Pri modele Victor Premium môže byť rýchlosť ľahko a bezpečne kontrolovaná pri zachovaní sily. Takto môžete nastaviť požadovanú rýchlosť v závislosti na veľkosti a type potrubia a druhu čistiacej práce. Predchádza sa tiež zbytočnému poškodeniu potrubí.

So špirálovou čističkou Victor pracujete bezpečne. Dôležitá je napríklad zástrčka so zvodovým prúdom ochrany a dva ochranné kryty, ktoré chránia používateľa pred zranením v dôsledku kontaktu s elektronickými súčiastkami. Stroj má veľmi stabilný rám s tlmičmi vibrácií. Šnúra je bezpečne uložená na dvoch špeciálnych hákoch.

Victor Premium je vybavený pákovým mechanizmom. Z tohto dôvodu stačí pružinu jemne stlačiť, aby mohla pracovať. Je to veľmi praktické, ak používate stroj na dlhšiu dobu alebo na väčšiu vzdialenosť! Čistenie ložísk je oveľa ľahšie. Je to spôsobené ložaiskami s nízkou údržbou a použitím pečatí. Špina a vlhkosť nemajú šancu. Uvoľňovací kolík pre pružiny je pre jednoduché hľadanie uložený v ráme na pevnom mieste.


Rioned - Vysokotlakové čistiace a sacie stroje

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In