Rioned.ant.sk


Aké problémy v kanalizácii nám pripraví koronavírus?

Súčastná situácia je bezpochyby pre rad firiem komplikáciou a hrozbou, zároveň však pre mnohých predstavuje príležitosť. Tej je potrebné sa šikovne chopiť. Napríklad obnovou alebo rozšírením vášho „arzenálu“ čističiek. Pripravte sa na nápor dopytu, pre čistenie potrubí, počas a po mimoriadnej situácií na Slovensku, ktorá je spôsobná koronavírusom.


Čo sa deje s kanalizáciami počas koronavírusu?

Mnohé prevádzky sú v týchto dňoch zatvorené kvôli nariadeniam vlády, to môže pokojne trvať týždne aj mesiace. Z tohoto dôvodu sa všetky odpadové systémy nepoužívajú vôbec alebo len minimálne čo spôsobuje, že odpadovými rúrami sa nepúšťa žiadna voda. To postupom času vedie k vyschnutiu odpadov a úplnému zatvrdnutiu zbytkov v potrubiach, vedúcich napríklad do lapačov tukov.

Asi si už viete predstaviť, čo bude nasledovať, keď sa opatrenia proti rozširovaniu vírusu budú uvoľňovať, až sa postupne úplne zrušia a život sa vráti do starých koľají. Stovky reštaurácii a podnikov po celom Slovensku bude čakať nepríjemné prekvapenie v podobe upchatého odpadu.


Zvýšenie dopytu po čistení domových prípojok

Rozsiahla karanténa, na druhej strane, vedie ku zvýšenému používaniu odpadov a kanalizácií v obytných častiach miest a obcí. Čo sa nevyhnutne spája s nárastom upchávania spomínaných kanalizačních pripojok.


Pripravte sa, budú vás potrebovať

Buďte pripravený využiť túto príležitosť s profesionálnymi čističkami od spoločnosti ant s.r.o.

Najlepšou voľbou pre vás bude vodná tlaková čistička od značky RIDGID KJ-3100, ktorú je možné použiť aj na dezinfekciu verejných priestorov a miest, so zvýšeným pohybom ľudí, ako sú zastávky, vchody do budov a podobne. Sortiment špirálových čističiek pre domové rozvody od 30 do 150mm nájdete tu.Rioned tlaková čistička

Viac o značke Rioned

Špecialista na čistiace stroje pre malé a stredne veľké odtoky a kanalizácie. Portfólio čistiacich strojov pozostáva z:

Vstavané vysokotlakové čističky
Vozíkové vysokotlakové čističky
Kombinované čistiace a sacie jednotky
Sekčné špirálové čističky
Prejsť na článok

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In