Rioned.ant.sk


Chcete vlastniť kameru na všetky situácie? Spoznajte ORION 3!

Kamerová hlava IBAK ORION 3

Spoločnosť IBAK predala už viac ako 5 000 kusov špičkovej, otočnej kamerovej hlavy ORION. V priebehu času došlo k zdokonalovaniu hlavy čo malo za následok prechod na Full HD rozlíšenie pri zachovaní všetkých výnimočných vlastnostiach.

Hlava je vybavená novým vysokoúčinným osvetlením LED, vďaka ktorému už nie je potrebné prídavné osvetlenie ani v potrubiach s najväčšími rozmermi. Systém patentovaného ovládania osvetlenia v kombinácií s automatickým zaostrovaním sa postará o presné a svetelné vyvážene prehliadky chybných spojov a porúch.

Ibak kamerová hlava ORION 3
IBAK kamerová hlava ORION 3

Nový senzor kamerovej hlavy ORION 3 poskytuje veľkú clonu, vynikajúcu citlivosť na svetlo a 3-násobný optický zoom bez straty kvality prenášaného obrazu.

Funkcie a parametre:

Vďaka svojím kompaktným rozmerom a priemeru iba 60 mm je schopná prejsť 90°kolenami v potrubí DN100. Od tohto priemeru je hlava schopná automaticky v rozsahu 360° kontolovať kvalitu spojov medzi jednotlivými rúrami. Na túto funkciu nadväzuje automatické vrátenie hlavy do „polohy 0“. Samozrejmosťou pre kamerovú hlavu ORION 3 je samonivelačná funkcia a zabudovaná lokalizačná sonda s frekvenciou 512Hz.

Pre náročné podmienky je hlavu možné skonštruovať v prevedení EX do výbušných prostredí.

ORION 3 je možné použiť pri všetkých tlačných a podvozkových systémoch výrobcu IBAK. V kombinácií s pokročilým protokolovacím programom IKAS Evolution máte pod kontrolu celú sieť kanalizácií s podrobnými dátami o stave, priemere, deformáci a ovalite priamo vo vašom počítači.

Pre najnáročnejích používateľov IKAS poskytuje MAP Editor zaznamenávanie do máp, pomocou 3-D GeoSense, meranie hydrostatickej hladiny a v neposlednej rade rehabilitačné plánovanie s cenovými rozdielmy medzi alternatívami (výkop, sanácia...) a porovnanie nákladov pri použití rôznych materiálov.

ORION 3 je pripravený na všetky situácie a patrí medzi najuniverzálnejšie kamerové hlavy na svetovom trhu s kanalizačnou technikou.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

IBAK kamerová hlava ORION 3ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In