Rioned.ant.sk


Inšpekcia potrubí na najvyššej úrovni

Divízia čistiacej a lokalizačnej techniky spoločnosti ant s.r.o. každoročne prináša nové technológie pre napredovanie aj Vašej spoločnosti. Ani uplynulý rok nebol výnimkou. Na Slovenskom trhu sa po prvý krát objavili renomované značky ktoré ponúkajú tie najsofistikovanejšie riešenia.


Innovatívne značky

Ibak je jednou z nich. Výrobca ktorý oslavuje 75 rokov úspěšného pôsobenia na trhu patrí na vrchol technologickej evolúcie na poli inšpekčných kariem. Pridajte sa k nám a oslávte 75 narodeniny s IBAKom. V spolupráci s firmou IBAK Vám prinášame kamerové systémy ktoré Vás posunú opäť o krok dopredu.


IBAK MiniLite

IBAK MiniLite je mobilná inšpekčná kamera ktorá vďaka svojim rozmerom a vlastnostiam pokrýva širokú škálu aplikácií. 80 metrový tlačný kábel pre potrubia od 100mm je možné jednoducho zameniť za pružnú AxialCam cievku pre potrubia od 50mm.

Otočná hlava ORION v spolupráci so softvérom IKAS sa postarajú o dokonalé výstupy z každého monitoringu. Výsledkom spolupráce týcho komponentov je protokol na profi úrovni ktorý len ťažko hľadá konkurenciu.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

IBAK MiniLite inšpekčný systém


IBAK AxialCam kamerová hlava
IBAK AxialCam kamerová hlava

Viac o značke IBAK

Špecialista na inšpekčné stroje pre malé, stredné a veľké potrubie a kanalizácie. Portfólio inšpekčných strojov pozostáva z:

Vstavané inšpekčné systémy
Vozíkové inšpekčné systémy
Komponenty

Prejsť na katalóg

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In