Rioned.ant.sk


Kompaktný kombinovaný čistiaci a sací voz pre použitie v meste

Hľadáte mestský kombinovaný voz s dostatkom výkonu pre väčšinu prác v centrách miest? Máte zákazky pri ktorých nie je možné použiť veľký kombinovaný voz kvôli jeho rozmerom?


Kompaktný krok dopredu

Prvý krát sa objavil v preplnených uliciach miest Anglicka. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a všestrannosti sa rýchlo rozšíril po celej západnej Európe.

Reč je o obľúbenom kombinovanom sacom voze Rioned RioCom. Je postavený na 7,5 tonový podvozok s dĺžkou niečo málo cez 6 metrov. Preto s ním nie je problém zaparkovať aj centre mesta.

Napriek jeho kompaktným rozmerom, disponuje dostatkom úložného priestoru, pre náradie a ostatné vybavenie potrebné na prácu. Boxy sú vybavené rolovacími dverami pre pridanú bezpečnosť okoloidúcich.

Cena Rioned RioCom je podstatne nižšia ako pri väčších kombinovaných vozoch. O poznanie nižšie sú aj náklady na údržbu a prevádzku vozidla (cestná daň, spotreba).


S akým výkonom môžete počítať?

RioCom je vybavený vysokotlakovým čerpadlom s maximálnym pracovným tlakom 200 bar s prietokom 72 l/m alebo 150 bar /100 l/m a vákuovou pumpu s kapacitou 8 200 l/m. RioCom obsiahne 3 000 litrov vody (2 000 l odpadovej a 1 000 l čistej vody). Vzhľadom na nízku hmotnosť je možné prepraviť až 2500kg.

Hadica nasávania sa dostane do 30 metrovej vzdialenosti od vozu, hydraulicky ovládaná tlaková hadica až do 80 metrov. Tlaková hadica MaxFlow so zúženým vnútorným jadrom a zvýšenou odolnosťou, patrí do základnej výbavy auta. Voliteľne je možné vybaviť vozidlo hadicami s dĺžkou 100 alebo 120 metrov.

Vďaka 9-kanálovému diaľkovému ovládaniu je RioCom ľahko ovládateľný aj jednou osobou.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIONED a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie, stroja či trysiek.Rioned kompatkný čistiaci voz RioCom
Rioned tlaková čistička eCityJet

Viac o značke Rioned

Špecialista na čistiace stroje pre malé a stredne veľké odtoky a kanalizácie. Portfólio čistiacich strojov pozostáva z:

Vstavané vysokotlakové čističky
Vozíkové vysokotlakové čističky
Kombinované čistiace a sacie jednotky
Sekčné špirálové čističky
Prejsť na článok

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In