Rioned.ant.sk


Používanie správnej trysky na dokončenie práce!

Rioned ponúka široký sortiment trysiek určených pre vysokotlakové čistiace stroje. Rôzne trysky sú vhodné na rôzne preplachovacie a čistiace aplikácie v potrubiach s maximálnym priemerom 600 mm a použitie správnej trysky vám môže ušetriť veľa času a prispieva k optimálnej účinnosti vašej trysky.

clanok_trysky


Vhodná tryska pre každú prácu

Trysky Rioned možno rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: radiálne trysky a rotačné trysky. Radiálne trysky sú obzvlášť vhodné na odstraňovanie upchatia vďaka svojim statickým vodným prúdom, ktoré poskytujú väčšiu ťažnú silu. Rotačné trysky majú 360° rozsah striekania, a preto sú lepšie pri čistení potrubia. Často sa používajú po odstránení upchatia alebo na prevenciu upchatia.

Rioned ponúka aj rad trysiek na riešenie rôznych typov blokád. Napríklad trysky, ktoré sú vhodné na riešenie bežných blokád, ktoré sa vyskytujú v dome a okolo neho a ktoré sú zvyčajne spôsobené zvyškami mastnoty alebo mydla. Ostatné dýzy sú vyzbrojené reťazami alebo oceľovými lankami, aby zvládli tie najnáročnejšie práce: vápenné usadeniny, zvyšky cementu alebo betónu, mastnotu a korene. Okrem toho dodávame aj špeciálne trysky pre špecifické situácie, ako sú rezačky koreňov a pieskové návleky.

Trysky sú často dostupné v otvorenej alebo slepej konfigurácii. Otvorená tryska má vpredu a vzadu otvory, ktorými môžu prúdy vody prechádzať. Predná vodná tryska si poradí s upchatím, zatiaľ čo zadné vodné trysky poskytujú ťažnú silu, čistenie a oplachovanie. Slepá trubka má otvory len v zadnej časti pre maximálnu ťažnú silu a optimálne výsledky čistenia.

Pravidelne vymieňajte vložky trysiek!

Prúdy v tryske sa opotrebúvajú v dôsledku vodnej erózie, čo spôsobuje, že tryska stráca tlak. Väčšina trysiek je preto vybavená vymeniteľnými vložkami. Pravidelná výmena vložiek spôsobí, že tryska vydrží oveľa dlhšie a nebudete musieť vymieňať celú trysku. Okrem oceľových vložiek existujú aj keramické vložky, ktoré sú ešte odolnejšie voči erózii.

Správna tryska je polovica úspechu

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov potrebujete správnu trysku. Minimálne rovnako dôležitá je však kvalita vysokotlakovej hadice. Rioned vyvinul ľahkú hadicu s jediným oceľovým vnútorným puzdrom pre flexibilitu a optimalizáciu prietoku vody. Vysokotlaková hadica MaxFlow je dostupná v rôznych priemeroch a dĺžkach a má väčší vnútorný priemer, čím sa znižuje tlaková strata na minimum. Aby sa zabránilo poškodeniu hadice pri jej podávaní do šachty, sú k dispozícii aj rôzne typy prívodných vedení.

clanok_trysky

USB trysky

Nedávno sme do nášho produktového portfólia pridali nový rad ½” špeciálnych trysiek. Vysokovýkonné trysky od nemeckého výrobcu USB využívajú 3D mechaniku tekutín na vykonávanie čistiacich, čistiacich a odblokovacích úloh pri menšej spotrebe vody. Rad vyrobený z nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii ponúka vynikajúci čistiaci výkon a trvanlivosť.

USB trysky sú vyrobené z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele a navrhnuté pre optimálne čistenie pri nižšej spotrebe vody. Sú veľmi užívateľsky prívetivé a bezúdržbové a dajú sa použiť aj s recyklovanou vodou. USB trysky sú brzdené ložiskami namiesto oleja, takže vnútorné časti nie je potrebné počas prvého roka premazávať ani vymieňať.

clanok_trysky

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor v Slovenskej republike pre značky čistiacej techniky ako Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek a pre technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií