Rioned.ant.sk


QuickPatch LED: Beztieňové LED diódy na opravu záplat

QuickPatch LED od Sewertronics vytvrdzuje predimpregnované lamináty na bodové opravy od DN80 mm do DN600 mm. Vysokovýkonný dizajn LED QuickPatch obsahuje prelomovú technológiu bez tieňa, ktorá zaručuje plný dosah žiarenia na celý povrch predimpregnovaných laminátov zo sklenených vlákien. Dizajn LED žiarenia sleduje princípy žiarenia a chladenia našej patentovanej technológie a umožňuje vytvrdiť každú náplasť len za 3-5 minút.

Rovnako ako naše zariadenia Speedylight+ a LED RIG, QuickPatch LED prináša neuveriteľne rýchle časy vytvrdzovania, prenosnosť a ľahko použiteľné funkcie.

quickpatch_led

QuickPatch LED

Sekčná oprava LED vytvrdzovania

  • LED oprava vytvrdzovacej náplasti
  • Od DN80 do DN600
  • Epoxidové predimpregnované lamináty
  • Technológia bez tieňa

QuickPatch LED na opravu sekcií

QuickPatch LED systém je namontovaný na hliníkovom ráme so 4 pohyblivými kolieskami. Zahŕňa napájací zdroj, 10-palcový monitor na zobrazenie živého záznamu z kamery, ktorá je integrovaná v pakeroch LED a tlačidlo núdzového zastavenia. Kombinuje až 50 m hadicu a všetky potrebné vzduchové prípojky na nafúknutie pakru počas vytvrdzovania. Intuitívna kompaktná riadiaca jednotka riadi všetky funkcie systému.

quickpatch_led

Kompatibilita so SpeedyLight+

Všetky LED packery sú kompatibilné so SpeedyLight+. Stačí odpojiť LED vytvrdzovaciu hlavu od vášho SpeedyLight+ a pripojiť ktorýkoľvek zo štyroch zdrojov UV žiarenia, aby fungovali v rozsahu od 80 do 600 mm.

quickpatch_led

Predimpregnované prípravky od Sewertronics

LED epoxidová živica

Spoločnosť Sewertronics poskytuje vysokokvalitné predimpregnované lamináty, predimpregnovanú rohož zo sklenených vlákien, ktorá sa dodáva pripravená na inštaláciu, čím šetrí čas dodávateľa servisu na stavenisku. Materiál zo sklenených vlákien sa dodáva už impregnovaný našou LED epoxidovou živicou a balený jednotlivo vo vrecku z UV ochrannej fólie. To zaisťuje, že náplasť nevytvrdne, pokiaľ nebude vystavená žiareniu LED z vytvrdzovacieho systému QuickPatch LED.

Rohož (nosič) je trojvrstvová rohož zo sklenených vlákien s hmotnosťou približne 1 000 g/m2, ktorá poskytuje tesnosť opravy a vynikajúce mechanické vlastnosti.

quickpatch_led

QuickPatch UV LED

Technológia bez tieňa

quickpatch_led

Beztieňová technológia spoločnosti Sewertronics (patentovaná) poskytuje homogénnu expozíciu UV žiareniu pozdĺž 100 % povrchu náplasti, čím zaisťuje úplné vytvrdnutie laminátu.

Rozsahy priemerov: DN80 až DN600

QuickPatch UV LED je navrhnutý tak, aby pokryl pracovný rozsah od DN80 do DN600.

Vrátane nasledujúcich veľkostí balenia:

  • DN80 – DN150
  • DN200 – DN300
  • DN300 – DN450
  • DN450 – DN600

quickpatch_ledquickpatch_ledAk máte otázky ohľadom QuickPatch LED, kontaktujte nás. Radi zodpovieme Vaše otázky a pomôžeme Vám.


Dĺžka pakerov (1000 m, efektívna pracovná dĺžka 600 mm): 1 m, aj keď skutočná dĺžka pakerov sa bude líšiť v dôsledku miernej deformácie silikónovej trubice na predných a zadných konštrukčných koncovkách pakera. Odhadovaná skutočná dĺžka po úplnom nafúknutí pakera: 1 meter. Iné dĺžky pakerov dostupné na vyžiadanie.

quickpatch_led

Vstavaná CCTV kamera

Všetky QuickPatch UV LED packery integrujú axiálnu kameru na podporu pri polohovaní a vytvrdzovaní. Riadiaca jednotka je vybavená 10'' monitorom na zobrazenie obrázkov z kamery každého baliča.

quickpatch_led

quickpatch_led

Set na pracovisko

So setom na pracovisko by ste mali všetko, čo potrebujete na opravu LED packerov. Obsahuje: malý kompresor, regulátor tlaku, manometer, 1/2 vzduchovú hadicu, 10 - 50 m tlačných tyčí (priemer 8 mm, dĺžka 1 000 mm). Vzduchový filter a odlučovač vody.

quickpatch_led

Kontaktujte nás. Naši technici Vám radi zodpovedia Vaše otázky.


Špecifikácie systému QuickPatch UV LED

Špecifikácie

Pracovný priemer
DN80 – DN600
Riadenie systému Hysterézny regulátor teploty
UV LED moduly4 moduly (1,2 m paker)
Senzory Vnútorný snímač teploty jadra
Kamera Áno
Technológia bez tieňa Áno
Káblový navijak Manuálny
Kábel 50 m
Hmotnosť 54 kg (riadiaca jednotka + cievka kábla + UV paker)
Rozmery 952 x 700 x 424 m (navijak kábla + riadiaca jednotka)
Hlavný monitor 10”
Núdzové zastavenie Áno, tlačidlo núdzového zastavenia nainštalované v riadiacej jednotke, prídavný spínač RCD

Požiadavky na napájanie

Napätie
110 – 230V 50/60 Hz
Požiadavka na sieť E-type alebo Schuko nástenná zásuvka
Pripojenie5 m napájací kábel so systémom V-lock
Výkon 1000W
Požiadavka na sieť Schuko nástenná zásuvka

Doba vytvrdzovania: od 3 do 5 min

Rýchlosť vytvrdzovania alebo časy expozície sú funkciou priemeru, výkonu LED, hrúbky laminátu a typu živice. Pre väčšinu aplikácií sa časy vytvrdzovania pohybujú od 3 do 5 minút. Táto rýchlosť vytvrdzovania spolu s predimpregnovanými náplasťami zvyšuje efektivitu dodávateľov minimalizovaním pracovného času na stavenisku.

quickpatch_ledquickpatch_ledV prípade ďalších otázok nás kontaktujte emailom na: ant@ant.sk alebo telefonicky na tel. číslo: 02/60 10 37 21.

quickpatch_led


quickpatch_led


quickpatch_led

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In