Rioned.ant.sk


Sú trysky vhodné investície?

Čo by ste mali očakávať od trysky na váš tlakový stroj? Vráti sa Vám investícia do správnej trysky?

Zarobiť peniaze. Tento dôvod sa javí ako zrejmí. Investície by mali samozrejme prinášať zisky. Nezáleží na tom či primárne prepchávate drezové potrubia alebo hlavné kanalizácie, musíte predať svoju prácu. Kvalita, spoľahlivosť a rýchlosť predávajú najlepšie. Správne zvolená tryska, Vám dodá tieto predpoklady a investícia sa Vám vráti v priebehu dvoch až troch zákaziek. Samozrejme vrátená investícia v krátkom čase nie je jediný benefit, hlavnou výhrou pre Váš biznis je spokojný zákazník.


Ušetriť čas. Bojujete s upchávkou dlhé hodiny a stále je výsledok neistý? Zanechať nedokončenú zákazku je drahé. Stratený čas a stratená dôvera zákazníka sa už nedá napraviť. Ak použijete správny nástroj dosiahnete výsledky, ktoré sa Vám vrátia v podobe nárastu dopytov po vašej práci.

Správne vybavenie, bez správnej trysky, nevyužijete celý potenciál Vášho tlakového stroja. Kvalitná sada trysiek posúva výkon stroja na jeho prirodzenú hodnotu. Načo potom investujete do kvalitnej čističky, keď na konci hadice visí tryska navŕtaná stojanovou vŕtačkou u suseda v garáži!?

Venujete sa trasovaniu inžinierskych sietí, čisteniu či inšpekcii potrubí? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných trysiek?

Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia a stroje predvedú. Pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Kontaktujte nás na 0905 393 996 alebo na ant@ant.sk

lokator potrubných sietí

Čistenie zo strojom KJ 3100

Rioned čistiace stroje

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre trysky RIDGID, Rioned a USB Düsen v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie trysiek pre čistenie rôznych typov upchávok v potrubí. Zabezpečíme pre Vás technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov trysiek pre vaše potreby.

 
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In