Rioned.ant.sk


Monitorovanie a tlakové čistenie kanalizácie súčasne v jednom stroji!

Lepší výsledok s menším úsilím. To je heslo, ktorého sa drží naša spoločnosť. Zaručenou cestou k tomuto cieľu je sledovanie a prinášanie najmodernejších technológií v oblasti správy kanalizácií.

Jednoznačné urýchlenie a skvalitnenie Vašich služieb zabezpečí technológia od výrobcu Envirobot s názvom VIPER.

Zariadenie od rokmi overeného výrobcu Vám umožní nie len vyčistiť kanalizáciu a zároveň ju zmonitorovať, ale aj vyčistiť všetky prípojky, ktoré sa na konkrétnej trase nachádzajú.Kamerovú trysku so 70 metrovým káblom ukrytým v stene vysokotlakovej hadice jednoducho pripojíte na Váš tlakový stroj. Intuitívnym pohybom navediete kamerovú hlavu presne do prípojky, ktorú treba vyčistiť. O tento úkon sa postará dýza na strane kamerovej trysky, cez ktorú prúdi väčší objem vody.

Kamerová tryska s laterálnym navádzaním je výnimočná aj svojím FullHD rozlíšením a 160° zorným polom. Nechýba ani meranie sklonu potrubia, lokalizačná sonda a zafírové krycie sklo. Kamera/tryska je prepojená na zariadenie kvalitnou vysokotlakovou hadicou, v ktorej je integrovaný kábel na prenos obrazu. Odolnosť do 300 bar v kombinácií s rozšíreným vnútorným priemerom z nej robia jednu z najlepších tlakových hadíc na trhu.

Hlavné charakteristiky a výhody

  • Pre potrubia DN50-DN300
  • Prechod 45° kolenami v DN80
  • Prechod 90° kolenami v DN100
  • Dĺžka hadice až do 200m
  • Pracovný tlak až do 300bar
  • Prietok od 45 l/min
  • FullHD rozlíšenie
  • Meranie sklonu
  • Vyčistenie celej siete z revíznej šachty

Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Envirobot Viper čistička a inšpekčná kamera v jednomant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií