Rioned.ant.sk


TOP 10 produktov z čistenia kanalizácií, inšpekcie a lokalizácie za rok 2020

Začiatok januára je ideálny čas na pohľad do uplynulého roku. V nasledujúcich riadkoch sa pozrime na najobľúbenejšie produkty z oblasti čistenia, inšpekcie kanalizácie a lokalizačných zariadení podľa prieskumov u našich zákazníkov v roku 2020.

Rebríček obľúbenosti za rok 2020 • TOP 10 •

10. Lokátor SebaKMT HL-7000

SebaKMT Hydrolux HL 7000 Elektroakustický lokátor únikov vody

Stal obľúbeným nástrojom pre vodárne a čistiace firmy, ktoré chcú svojím zákazníkom, poskytovať široké a kvalitné služby a pri tom pracovať efektívne a profesionálne. Nová generácia elektroakustického odposluchu pre úniky vody posúva lokalizáciu kvalitatívne na novú úroveň. Obľúbený aj pre široký výber senzorov, najmä pre vodíkový H2 senzor.


9.set trysiek USB TURBO 1 na vysoko tlakovú čističku

USB Dussen set trysiek

Frézovacia tryska v kufríkovom sete, v tejto kategórii, hľadá svoju konkurenciu len ťažko. Vymeniteľné reťazové omielače pre rôzne priemery potrubia z nej robia univerzálny kvalitný kúsok, ktorý je usadený k pevnom kufri. Spraví olympionika z tlakového stroja od každého výrobcu.


8. RIDGID Flexshaft K9 čistička potrubí

RIDGID FlexShaft K9-204

Čistička je známa hlavne efektívnym čistením potrubia od steny k stene. Tam kde klasická špirálová čistička za sebou zanechá rôzne usadeniny na stenách potrubia, nastupuje do hry práve Flexshaft. Reťazové omielače sa vďaka uťahovačke dokážu roztočiť až na 2500 otáčok za minútu. 8. miesto získava aj pre súbežné použitie kamery, priamo pri čistiacom procese s Flexshaftom.


7. RIONED TulipCutters set trysek

Rioned tulip cutters

Je univerzálny nástroj pre vyznávačov špirálového čistenia. Vďaka svojmu tvaru sa nezasekáva a nespôsobuje škody na potrubí. Túto priečku ale obsadil pre svoje čistiace schopnosti. Mastnoty, močový kameň, usadeniny a hrdza pre neho nie sú žiadna výzva.


6. Boldan sanačný set

Set pre sanáciu potrubí DN 50-150

Set sa vysanoval na šiestu priečku po tom ako dokázal, v extrémne krátkom čase, vyriešiť problém s nefunkčnou, rozbitou kanalizáciu ktorá bola prerastená koreňmi okolitých stromov. Ušetrí čas a peniaze oproti výmenám potrubí na exponovaných miestach, ako napríklad popod frekventované cestné komunikácie.


5. USB Quattro radial tryska k čističkám

USB Düssen Radial clean 3D – Ťažné trysky pre čistenie stien, 300-600 mm

Tryska sa dostala na túto priečku kvôli jej vysokej efektívnosti, pri boji s upchávkou. Keramické vymeniteľné dýzy, navŕtané pod presnými uhlami, z nej robia jednu z najobľúbenejších trysiek vôbec.


4. RIONED CityJet vysokotlaková čistička

Rioned CityJet vstavaná vysokotlaková čistička potrubí do Ø 450 mm

Je jeden z najpopulárnejších tlakových strojov na trhu. Špičková kvalita spracovania a zmysel pre detail holandských inžinierov, vyniesla túto zabudovanú čističku na popredné miesto nielen v našom rebríčku, ale v rebríčkoch na celom svete. Tam kde ostatní končia, RIONED začína.


3. Inšpekčná kamera IBAK MiniLite

feromagnetický lokátor

Minilite je prepracovaná inšpekčná kamera, ktorá je na prémiovej pozícii zaslúžene. Vymeniteľný bubon poskytuje široký záber priemerov potrubia od 75mm vyššie. Otočná hlava s lasermi, v kombinácii s bezkonkurenčným softvérom programom IKAS, poskytuje neuveriteľne kvalitné záznamy s komplexným protokolovaním.


2. RIDGID SeeSnake Compact

RIDGID SeeSnake Compact

Táto séria kompaktných kamier, okrem prepracovanej konštrukcii, robustnosti a skvelým parametrom poskytuje aj užitočné nové funkcie, ako napríklad meranie sklonu a vzdialenosti, ktoré vie preniesť aj na externé smart zariadenia. A nie sú to len tieto schopnosti, ktoré dostali rodinu Compact na druhú priečku v zákazníckom rebríčku obľúbenosti.


1. Čistička potrubí RIDGID K-60

RIDGID K-60 Špirálová čistička pre potrubia 32-150 mm

K-60 je dlhodobo povinnou základnou výbavou každého čistiaceho vozu. O našom víťazovi už netreba ani veľa písať. Samotná čistička a recenzie na ňu udelené sú jednoznačným dôkazom, že prvá priečka je dlhodobo obsadená tým správnym nezničiteľným pracantom.


Venujete sa trasovaniu inžinierskych sietí, čisteniu či inšpekcii potrubí? Chcete sa poradiť pri výbere vhodného lokátora?
Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Kontaktujte nás na 0905 393 996 alebo na ant@ant.sk

Prečítajte si aj ako správne vybrať trysky pre vašu čističku:

lokator potrubných sietí

Obr. č. 1 - Predvádzanie počas ROADSHOW s čistiacou technikou po celom Slovensku. Máte záujem o predvedenie? Kontaktujte nás

lokator potrubných sietí

Obr. č. 2 - Kolegovia z čistiacej divízie počas testovania Boldan sanačného setu

lokator potrubných sietí

Obr. č. 3 - Kolegovia z čistiacej divízie počas testovania Boldan sanačného setu

lokator potrubných sietí

Obr. č. 4 - Skladové zásoby Rioned vysokotlakových čističiek

lokator potrubných sietí

Obr. č. 5 - Sety trysiek

Rioned čistiace stroje

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značku Rioned v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.Čističky a príslušenstvo k čisteniu:

facebook

Pridajte sa nám na facebooku!

Čističi kanalizácií SK - rady, tipy, triky Čističi všetkých krajov, spojte sa! Vytvorme spolu komunitu čističov kanalizácií na Slovensku. Zdieľajme medzi sebou problémy pri krtkovaní, ich riešenia, tipy, triky a zaujímavé situácie, ktoré sa vám prihodili.

 
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Katalóg
Produktový katalóg RionedProduktový katalóg Rioned
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In