Rioned.ant.sk

Rioned eCityJet - Tlaková čistička s nulovými emisiami

V polovici minulého roka ho predstavili na výstave Ro-Ka Tech v Nemecku, označujú ho ako „budúcnosť čistenia kanalizácií“. Pre tých, ktorí radi posúvajú hranice svojho biznisu a snažia sa držať krok so „zelenou“ dobou, je už teraz jasné, že je reč o úplne novej plne elektrickej tlakovej čističke od značky Rioned.

Čítaj článok

Covid-19: Možnosť čistenia peroxidom vodíka a chloridom

Vzhľadom na situáciu okolo vírusu COVID-19 sme dostávali otázky ohľadom možnosti použitia strojov Rioned spolu s peroxidom vodíka alebo chloridom. Napríklad na dezinfekciu vonkajších priestorov.

Čítaj článok

Aké problémy v kanalizácii nám pripraví koronavírus?

Súčastná situácia je bezpochyby pre rad firiem komplikáciou a hrozbou, zároveň však pre mnohých predstavuje príležitosť. A tej je potrebné sa šikovne chopiť, napríklad obnovou alebo rozšírením vášho „arzenálu“ čističiek. Pripravte sa na nápor dopytu, pre čistenie potrubí, počas a po mimoriadnej situácií na Slovensku, ktorá je spôsobná koronavírusom.

Čítaj článok

Servis tlakových čističiek RIONED

Záručný a pozáručný servis tlakových čističiek Rioned v Bratislave. Stroje, ktoré denne používate nezarábajú v servise ale priamo na stavbe. Pripravili sme preto pre vás podrobný návod ako postupovať pri záručnom a pozáručnom servise, aby sme čas stroja v servise skrátili čo najviac.

Čítaj článok

O značke RIONED

Portfólio čistiacich strojov pozostáva zo špirálových čističiek, vysokotlakových vodných čističiek, kombinovaných čistiacich a sacích jednotiek, inšpekčných kamier a detekčných systémov

Čítaj článok

Katalóg
Produktový katalóg Rioned
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií